Jsme firma s dlouholetými zkušenostmi v oblasti ochrany ocelových konstrukcí a technologie před nepříznivými vlivy povětrnostních podmínek. Nabízíme profesionální řešení nátěrů, lešenářských a výškových prací, tryskání, hydročištění, prací ve ztíženém pracovním prostředí, přípravných a dokončovacích prací pro stavby, zámečnických, bouracích i zednických prací.

Firma Vladimír Čajka – ČAŠENKA působí na trhu České republiky již od roku 1991. Dnes je to již známá a uznávaná firma s pevným zázemím, která má za sebou řadu let úspěšné činnosti ve stále náročnějším konkurenčním prostředí.

Díky vysoké kvalifikaci našich zaměstnanců, nekompromisnímu důrazu na kvalitu práce a naprostému respektu k zájmům zákazníka jsme obstáli a pracujeme pro největší české firmy jako je ČEZ, a.s., Dalkia ČR, a.s., Siemens, s.r.o., Eneza, s.r.o., Energetické opravny, a.s., a mnohé jiné. Rovněž jsme dokázali realizovat zakázky náročné na technologické provedení v obou jaderných elektrárnách v České republice v Temelíně a Dukovanech.

Věříme, že i Vy po prostudování naší nabídky projevíte zájem o spolupráci s naší společností a stanete se naším spokojeným obchodním partnerem.

Těšíme se na spolupráce s Vámi.